Kde jsem: Katalog > Elektrospotřebiče > Chladničky > Vinotéky >

FAGOR FSV 85

FAGOR FSV 85

Cena produktu FAGOR FSV 85 není známa.

 

Popis produktu FAGOR FSV 85: FAGOR FSV-85 * Hrubý/užitný objem: 128/110 l * Kapacita 34 lahví: 0,75 l * 1 kompresor * 6 odkládacích dřevěných polic na lahve * 2 poloviční police * Záměnné otevírání dveří (pravé/levé) * Spotře... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

FAGOR FSV 85 - popis

nahoru

FAGOR FSV-85 * Hrubý/užitný objem: 128/110 l * Kapacita 34 lahví: 0,75 l * 1 kompresor * 6 odkládacích dřevěných polic na lahve * 2 poloviční police * Záměnné otevírání dveří (pravé/levé) * Spotřeba elektřiny: 0,8 kWh/24 hod. * Chladivo: R600A * Světelné kontrolky teploty * Vnitřní teplota: 7°C - 18°C * Klimatická třída ST (+18°C /+38°C) * Rozměry (v x š x h) 87/50,4/53 cm * Váha btto/ntto: 36/34 kg O VÝROBCI ZNAČKY FAGOR ----------------------------------- Fagor Electrodomésticos má za sebou více jak padesátiletou tradici ve výrobě domácích spotřebičů. Skupina Fagor se řadí mezi pět nejvýznamnějších výrobců bílé techniky v Evropě. Zaměstnává 8 400 lidí a disponuje 8 výrobními závody ve Španělsku (Fagor Electrodomésticos), 5 ve Francii (Fagor-Brandt), jedním v Polsku (Fagor-Mastercook) a dalšími výrobními jednotkami v Itálii, Maroku a Cíne. Má filiálky v 18 zemích světa a exportuje svoje výrobky do 130 státu všech kontinentu. V roce 2009 fakturace skupiny Fagor činila 1,4 miliardy EUR a celková roční produkce představuje více jak 8 milionu výrobků. Skupina Fagor je největším evropským výrobcem vrchem plněných pracek a průtokových ohřívačů, zatímco světové prvenství patří firmě Fagor ve výrobě tlakových hrnců. Je průkopníkem nejprogresivnějších technologií, jakými jsou např. pyrolytické čištění pečicích trub nebo vaření na indukčních deskách. Logo Fagor nesou nejen domácí spotrebiče, ale také zařízení pro hromadné stravování, nábytek, kotle, klimatizace, solární technika, obráběcí a kovací stroje, frézy, průmyslové lisy, telekomunikační a satelitní technika aj. Skupina Fagor je součástí největšího družstevního seskupení na světě MCC (Mondragón Corporación Cooperativa) s více jak 85 000 členy, která je zároveň jednou z největších podnikatelských skupin Španělska. Ve výrobní divizi je nejvýznamnějším a největším členem Fagor. Společnost FAGOR pravidelně poskytuje prodloužení záruky nad rámec zákonných 2 let, a to formou bezplatného servisu o dalších 12-26 měsíců. Tato prodloužená záruka kryje náklady na náhradní díly, práci a dopravu servisu, a to pro koncového zákazníka ZCELA ZDARMA. Záruka není poskytována automaticky, ale těm koncovým spotřebitelům, kteří si o tuto záruku písemně požádají. K žádosti je třeba přiložit kopii dokladu o zaplacení a originál řádně vyplněného záručního listu (vč. výrobního čísla).Do jednoho měsíce obdrží zákazník zpět originál záručního listu + Dodatek k záručnímu listu. Zeptejte se našich pracovníků na e-mailové adrese dotazy@electrogarden.cz zda právě výše uvedená akce probíhá a zda je i tento výrobek zařazen do této akce.

Výrobce Fagor
Druh Volně stojící

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu FAGOR FSV 85 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Autochladničky nebo Chladící vitríny a průmyslové chlazení, Kombinované s mrazákem, Klasické chladničky.

Nejlevnější FAGOR FSV 85 akční ceny - Levné FAGOR FSV 85

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější FAGOR FSV 85 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější FAGOR FSV 85 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Vinotéky.