Kde jsem: Katalog > Elektrospotřebiče > Chladničky > Vinotéky >

MIELE KWL 4712 SG ed

MIELE KWL 4712 SG ed

Cena produktu MIELE KWL 4712 SG ed není známa.

 

Popis produktu MIELE KWL 4712 SG ed: Provedení Volně stojící model v nerezovém provedení Skleněné dveře s integrovaným otvíráním Závěs dveří vpravo, možnost závěsu vlevo Ekologické chlazení Elektronická regulace teploty Spotřeba ener... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

MIELE KWL 4712 SG ed - popis

nahoru

Provedení Volně stojící model v nerezovém provedení Skleněné dveře s integrovaným otvíráním Závěs dveří vpravo, možnost závěsu vlevo Ekologické chlazení Elektronická regulace teploty Spotřeba energie na 100 l užitného objemu: 0,13 kWh za 24 hodin Spotřeba energie za 365 dní: 178 kWh Bez obsahu freonů Užitný objem Chladicí zóna 386 l, max. 162 lahví (0,75 l) Ovládací panel Regulátor teploty, digitální ukazatel teploty, tlačítko pro vypnutí akustické signalizace Schopnost komunikace: připraveno pro systém Miele@home Skladovací zóna Automatické odmrazování Oblast nastavení od +5°C do +22°C Dynamické chlazení "DynaCool" Vnitřní osvětlení 5 akátových dřevěných roštů s kovovými etiketami Uložení bez vibrací Přídavné vnitřní topení při použití přístroje v prostorách s nízkou okolní teplotou Přívod čerstvého vzduchu přes aktivní uhlíkový filtr Zámek Perfektní podmínky pro uskladnění všech druhů vín Vinotéky Miele jsou extrémně všestranné: přístroje charakterizují až 3 oddělené teplotní zóny, které zajistí aby červené, růžové či bílé víno bylo servírováno při správné teplotě. Teplota v každé zóně může být vybraná individuálně v rozmezí mezi 5°C a 20°C tímto způsobem: bílé nebo růžové víno je servírováno mezi 7°C a 12°C, u červeného vynikne vůně vína při teplotách mezi 15°C a 18°C. Kromě chlazení různých druhů vín nabízí vinotéky ideální podmínky pro dlouhodobé skladování archivních vín. To je velice důležité, protože během procesu dozrávání se vylučují veškeré externí vlivy. Ventilátor ve vinotéce zajistí, aby vzduch cirkuloval v každé zóně a spolu s filtrem s aktivním uhlím poskytoval ideální klima zbavené nepříjemných pachů a dalších vnějších vlivů. Dveře vinotéky jsou z tvrzeného tónovaného skla, poskytující pohled na uložené víno a současně nabízí ochranu proti škodlivému UV záření.

Výrobce Miele
Druh Volně stojící

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu MIELE KWL 4712 SG ed užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Autochladničky nebo Chladící vitríny a průmyslové chlazení, Kombinované s mrazákem, Klasické chladničky.

Nejlevnější MIELE KWL 4712 SG ed akční ceny - Levné MIELE KWL 4712 SG ed

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější MIELE KWL 4712 SG ed stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější MIELE KWL 4712 SG ed najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Vinotéky.